Туризм в Коломбо

Туризм в Коломбо

Коломбо є лише фактичною столицею Шрі-Ланки. Справжньою столицею (про що мало кому відомо) є місто Шрі-Джаяварденепура-Котте. Резиденція чинного президента і уряд розташовані в Коломбо.

У перекладі з сингальської «Коломбо» означає «Манговая гавань». 2 тисячоліття тому купи з багатьох країн – Китаю, Аравії, Риму – відвідували цю гавань. У VII столітті в Коломбо влаштувалися араби, однак саме так місто стало називатися з XVI століття, з моменту появи на цих землях португальців. Назва місту дали на честь Христофора Колумба. Пізніше Шрі-Ланка була захоплена голландцями. У 1802 р. на території країни Британією була створена колонія Цейлон, столицею якої і став Коломбо. Після того, як Шрі-Ланка в 1972 р. здобула незалежність, Коломбо став столицею країни, але пізніше, в 1983 р. офіційною столицею стало місто Шрі-Джаяварденепура-Котте.

Порт Коломбо – найбільший в Південній Африці. Поряд з ним знаходиться так званий «Форт», який у стародавні часи представляв собою фортецю, яка охороняє місто. На даний момент Форт є діловим центром Шрі-Ланки: тут розташовуються банки, бутіки різних брендів, ресторани, кафе, офіси і т.д. У Коломбо добре розвинене виробництво ювелірних прикрас. Місто є центром виробництва і культури. Вже багато років в Коломбо працюють нафтопереробні, деревообробні, шкіряно-взуттєві, скляні та інші підприємства.

Коломбо ділиться на кілька частин, які зовні радикально відрізняються одне від одного. Район під назвою «Петта» (у перекладі – «чорне місто») є місцем проживання дрібних крамарів і ремісників. Петта має в своєму розпорядженні вузенькі вулички і маленькі магазинчики. Район Марадан вважається місцем проживання дрібних торговців, кустарних ремісників. Інша частина міста – Слейв-Айленд (у перекладі з англійської – острів рабів) – є притулком жебраків і бідняків.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла