Пляжі Шрі-Ланки

Пляжі Шрі-Ланки

До теперішнього часу однією з головних туристичних визначних пам’яток Шрі-Ланки були пляжі. Головним пріоритетом місцевих туристів, завжди був чудовий загар і теплі води місцевого, тропічного раю. Виберіть один з ізольованих альковів Узбережжя Араго (Arugum Bay) або жваві пляжі Коломбо (Colombo). Занурте ваші пальці в теплий пісок, який може змінювати текстуру і колір, милуйтеся заходом або сходом сонця над бірюзовими водами, які також можуть змінювати колір до смарагдово-зеленого.

Атласна прибережна смуга Шрі-Ланки простягається на 1330 кілометрів. Кількість водних видів спорту і дозвілля нескінченне. Одним із найпопулярніших видів діяльності в Шрі-Ланці є дайвінг, завдяки тому, що частина острова межує з величезним кораловим рифом. Випробуйте враження від підводного занурення на пляжі Веллоетт (Wellawatte) і виявлення затонулого судна. Дайвінг в Уноетуна (Unawatuna) і Хіккадува (Hikkaduwa) пропонує безліч морських коралів. Іншим популярним місцем підводного занурення буде острів на східному узбережжі, в околицях Піджен Ісленд офф Нілевелі (Pigeon Island off Nilaveli), який розташовується поблизу Трінкомалі (Trincomalee). Тут відвідувачі можуть розраховувати побачити величезних риб, таких як китова акула, барракуда і навіть чотири види черепах.

Шанувальники серфінгу не будуть розчаровані в подорожі на Шрі-Ланку, це, можливо, місце кращих і найвідоміших пляжів світу. Вирушайте в затоку Араго. Хіккадува і Мірісса (Mirissa) також є одними з найпопулярніших пляжів для серфінгу в Шрі-Ланці. Красивий, золотий пісок Галле (Galle) і бірюзовий океан, ідеальні умови для серфінгу межують з безпекою і комфортом.

Поряд з безліччю водних видів спорту, для участі в яких приїжджають тисячі туристів, пляжі Шрі-Ланки пропонують прекрасні, пляжні ресторани. Морепродукти поставляються свіжими, з місцевих вод і застосовуються як в міжнародних, так і в місцевих кухнях. Знайти вишукане харчування зовсім просто. Південна ділянка острова вважається одним з найпопулярніших. Хіккадува, затока Араго і Уноетуна прославилися пляжними вечірками і дешевим житлом, яке не поступається розкішним курортам. Пляжі, такі як Негомбо, розташовуються лише в декількох кілометрах від міжнародного аеропорту і пропонують не менш веселе нічне життя, з поєднанням привабливих готелів і приватного житла.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла