Поліція Шрі-Ланки стежитиме за туристами

Поліція Шрі-Ланки стежитиме за туристами

Поліція Шрі-Ланки тепер буде стежити за місцезнаходженням туристів в країні “для їх власної безпеки”. Про це повідомили чиновники. Готелі попросили інформувати поліцію про номери паспортів і візових даних всіх іноземців. “Туристи важливі для нашої економіки”, – сказав Буддіка Сірівандена, прес-секретар поліції. – “Це необхідно для забезпечення їх власної безпеки. Така схема забезпечить офіцерів інформацією про туристів, щоб захистити їх”. Готелі зобов’язані надавати інформацію згідно з відповідною постановою. Крім цього, деяку інформацію влада збирає для туристичної статистики.

У той час як Міністерство закордонних справ заявляє, що насильницькі злочини проти іноземців трапляються вкрай рідко, постанову було зроблено після смерті британського громадянина. Британець Курям Шейх зазнав нападу в південному курорті Тангалла на Різдво в 2011 році: він був застрелений після спроби розняти бійку в барі готелю. Минулого місяця в центрі Шрі-Ланки були побиті два європейських туриста.

Туристична індустрія країни знову розцвіла після закінчення недавніх бойових дій, колишні військові зони на півночі і сході зараз відкриваються для відвідувачів. Втім, деякі групи з захисту прав людини критикують “позбавлений смаку військовий туризм”. Мільйон іноземців відвідали Шрі-Ланку в 2012 році – це більш ніж удвічі більше, ніж в останній рік громадянської війни. Туристичний бум призвів до триразового збільшення цін на готелі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла