Що взяти з собою в поїздку в Токіо

Що взяти з собою в поїздку в Токіо

Японія дуже красива країна в Азії. Це дуже багата культура і історія, так що це дуже гарне місце, щоб відвідати, якщо ви хочете, зануритися в її культуру. Японці дружня нація, тому спілкуватися з ними це задоволення. Токіо є жвавою столицею країни з тисячами висотних будівель і масою сучасних технологій. Будьте готові досліджувати міські джунглі Японії. Що ви повинні знати, перш, ніж упаковувати свою валізу:

· Ви повинні знати, погоду в Токіо перед упаковкою. Якщо ви збираєтеся в зимовий час, необхідно взяти багато теплого одягу, а зими в Токіо і всієї Японії можуть бути дуже холодними. Ви повинні взяти чоботи, шарфи, рукавички, куртки, теплі штани і шапки в вашу поїздку. Вони, безумовно, будуть займати багато місця у вашому багажі, і вам доведеться оплатити наднормативний багаж. Якщо ви їдете влітку, то звичайно легкий одяг буде упакувати значно легше.

· Не забудьте взяти з собою розмовник. Японія не є англомовному країною, хоча багато вільно говорять англійською мовою, з жахливим акцентом. Вивчіть перед поїздкою хоча б основні слова, як «здрастуйте», «дякую» т.і. ви зможете налаштувати людей позитивно в вашу сторону, і ви отримаєте допомогу негайно.

· Візьміть зручне взуття. Вам доведеться багато ходити, тому візьміть зручне і міцне взуття. Можна, звичайно, орендувати автомобіль, але ви не побачите всього японського колориту, яким славиться столиця цієї держави. Якщо погода дощова, то було б добре взяти змінне взуття.

· Візьміть з собою багато туалетного паперу. Велика кількість номерів в японських готелях не мають туалетного паперу. Ванні кімнати і туалети тут чисті, незалежно від класу готелю, але ось паперу в них, як правило, немає. Також в публічних туалетах важливо мати з собою цей важливий шматочок особистої гігієни.

· Візьміть фотоапарат. Токіо місце, де потрібно все фотографувати. Це місто сильно відрізняється від всього того, що ви бачили раніше. Фотографій сильно багато не буває, бувають тільки втрачені можливості сфотографуватися. Ваша камера фіксуватиме все для вас, щоб було, що згадати і показати друзям та знайомим. Заряджайте камеру щовечора, коли ви повертаєтеся в готель.

Величезну кількість справ ви можете зробити, перебуваючи в Японії. Токіо це місто з найкращими японськими ресторанами, я вас запевняю, все, що ви їли, так звану, японську кухню не йде ні в яке порівняння з тим, що ви спробуєте в Токіо, в самому серці Японії. У місті, в якому зосередилися кращі кухарі країни. Ви можете спробувати сиру рибу, не бійтеся пробувати щось нове. Театр кабукі або японські гейші, все це вам потрібно буде побачити і зняти на фотоапарат. Якщо у вас є мобільний телефон з камерою хорошого дозволу, то знімайте на нього. Фотографії це прекрасний спосіб зберегти вашу подорож.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла