Скульптури в Тотторі: казка з піску

На території японської дюни , яку називають Тотторі , розташовані унікальні піщані скульптури , що стали важливою пам’яткою краю. Площа цієї дюни досить велика , при цьому її довжина становить близько шістнадцяти метрів , а ширина – два кілометри , не дивно , що багатьом мандрівникам дане місце здається пустелею.

Сьогодні тут створено музей піщаних скульптур , який займає площу , що дорівнює півтора тисячам квадратних метрів, і розташовується він під відкритим небом. Особливістю цього закладу є те , що кожні півроку скульптурні композиції з піску руйнують , а на їх місці майстри зводять нові скульптури.

Тематика експозицій музею досить різноманітна , тут туристам надається можливість побачити піщані копії шедеврів творів мистецтва , що належать до періоду італійського Ренесансу , подивитися в зменшеному масштабі багато знаменитих архітектурних композицій , які входять до золотого фонду світової спадщини ЮНЕСКО.

На спеціальному демонстраційному майданчику , який розташований недалеко від входу в музей , на очах здивованої публіки співробітники музею створюють за допомогою заготовок порівняно невеликі скульптурні композиції.

Щоб створити більш великі шедеври з піску , необхідно витратити більше часу і сил. Для них виготовляється каркас з щитів , який засипається піском. Потім протягом декількох днів пісок заливають водою , щоб досягти більш щільного трамбування .

Після виконання попереднього етапу , скульптор за допомогою пляшки з водою і кельми починає працювати над скульптурною композицією. Він , опускаючись зверху , вирізає фігури з піску , поступово при цьому знімає послідовно ряди щитів один за одним. Проходить час , і світу є новий піщаний шедевр.

Хочеться відзначити , що для виготовлення таких дивовижних скульптур залучаються майстри з різних куточків планети , причому одні з них є професійними скульпторами , інші – художниками або дизайнерами.

Основна частина експонатів розміщена в спеціальному величезному наметі , що захищає їх від рідкісного в цій місцевості дощу .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла