Цікаве про Хельсінкі

Хельсінкі є не тільки столицею, але і найбільшим містом-портом у Фінляндії. Саме по собі місто мале, проте в останні роки намітилася урбанізація: сільські жителі кинулися в центр, внаслідок чого Хельсінкі швидко росте і розвивається.

Найбільший аеропорт країни – Гельсінкі-Вантаа, який здійснює авіа перельоти практично з усіма країнами світу. Розташований він недалеко від центру міста – всього в 20 км їзди. Будучи в Хельсінкі, неможливо пройти повз Сенатську площу, яка по праву вважається однією з найкрасивіших у світі. На площі розташовуються три, створених в архітектурному плані споруди: будівля Державної ради, Кафедральний собор і центральний кампус Університету, в самій середині площі Сенатів стоїть пам’ятник Олександру I, який допоміг Фінляндії в нелегкі для країни часи.

Особливою популярністю серед туристів користується морська фортеця Суоменліна. Раніше дана споруда використовувалася як фортеця, але в даний час вона відома як осередок мальовничих парків і садів, цікавих музеїв. Цікаво відвідати музей Сеурасаарі, який розташовується на невеликому острівці з однойменною назвою прямо під відкритим небом. Музей був заснований в 1909 р. з метою збереження пам’яті про архітектуру фінів.

Варта уваги й унікальна церква Темппеліаукіо, споруджена в 1969 р. всередині цілісної скелі. З метою більш близького ознайомлення з Гельсінкі і з фінським народом, можна відвідати Національний музей. Тут, вашому погляду представлена величезна кількість експонатів, що датуються від стародавніх часів до наших днів.

Місцеве населення говорить, в основному, на фінській мові. Хоч державною мовою Фінляндії є так само шведська, вловити  носіїв цієї мови на вулицях Хельсінкі можна дуже рідко.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла