Болгарія планує почати видачу віз іноземцям прямо в аеропортах

Міністр туризму Болгарії Ніколіна Ангелкова повідомила, що її відомство обговорює з міністерством закордонних справ всі можливі варіанти, які дозволять видавати болгарські візи іноземним туристам в аеропортах і на кордонах.

 ”На зустрічі з представниками туристичного бізнесу в Бургасі міністр зазначила, що з січня по листопад минулого року кількість українських  туристів в Болгарії скоротилася на 8,2%, а  російських  на 3,2%. Ангелкова додала, що спад туристів очікується і цього року, і це стосується не тільки російських та українських гостей , а й туристів з Німеччини та Великобританії “, – наголошується в повідомленні.

Міністр розповіла, що її відомство працює над прискореної видачею віз, єдиними правилами і тарифами для консульських відділів різних країн і візових центрів. Вона уточнила, що можливість отримання іноземцями віз безпосередньо після прильоту в аеропорту чи на кордоні існує, але до тих пір, поки країна не приєднається до Шенгенського простору.

Для компенсації скорочення туристичних потоків міністерство шукає альтернативні туристичні ринки. З листопада туристам в Туреччині почали видавати багаторазові тримісячні візи, після чого був відзначений різких стрибок кількості турецьких туристів на зимових курортах Болгарії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла