Гірськолижні курорти Болгарії не підвищать ціни

Болгарські туроператори та готельєри вважають, що майбутній зимовий туристичний сезон буде краще торішнього. Прогнози грунтуються на попередньому бронюванні, яке показують зростання порівняно з минулим роком.

Ранні бронювання, які тривають до середини листопада, дозволяють заощадити до 15%. Це стосується і новорічних канікул в Болгарії. Синоптики обіцяють сніжну зиму, а місцеві курорти зі свого боку готові забезпечити гостям цікавий відпочинок незалежно від погодних умовu. Крім того, цього року, всупереч збільшенню цін на електрику, вартість зимового пакета послуг залишиться на рівні минулого року. Адміністрація пояснює, що негативні результати літнього сезону з 6-відсотковим спадом необхідно компенсувати. Крім привабливих цінових пропозицій, Болгарія активізує рекламні кампанії.

Половину території країни займають гірські масиви, причому висота багатьох піків перевищує 1600 метрів. У числі найбільш популярних центрів зимового відпочинку – Банско, Боровець, Пампорово і Вітоша. Більшість закордонних туристів приїжджають сюди із сусідніх країн, таких як Греція, Румунія, Македонія, Сербія і Туреччина. Крім того, зимовий відпочинок в Болгарії подобається громадянам Великобританії, Франції, Німеччини, Росії та України. Для громадян України особливо зручним є те, що маючи відкриту візу до Болгарої дозволяється безвізовий транзит територією Румунії до 5-ти днів. Болгарія приваблює лижників якісним сервісом, відмінній гірськолижної інфраструктурою і великою кількістю пропозицій за конкурентними цінами. Тури в цю країну досить бюджетний. За даними за минулий рік, шість днів на місцевому гірськолижному курорті обходилися в середньому в 337 євро, притому в цю суму включені всі необхідні туристичні послуги. На багатьох європейських курортах стільки ж коштуватиме тільки тижневий скі-пас. Зимовий сезон в Болгарії відкривається в середині грудня і триває до кінця квітня.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла