У Болгарії почався гірськолижний сезон

Болгарський гірськолижний курорт Банско в Піринському краю вже відкрив сезон катання, а 19 грудня любителям лиж та сноубордів стануть доступні схили курорту Пампорово, де в цей день підйомники будуть безкоштовними.

Банско розташований на південному заході Болгарії, в 160 кілометрах від Софії. Курорт ділиться на три зони катання: Чалін-Валог (Chalin Valog), яка підходить для початківців гірськолижників, Шилігарніка (Shiligarnika) з однією з кращих в країні трасою і Поляна Бандерішка (Polqna Banderishka), яку частіше вибирають сноубордисти. Вартість одноденного скі-пасу в Банско в новому сезоні складе 30 левів (15 євро) для дорослих і 22 лева (11 євро) для дітей.

Пампорово знаходиться в горах Родопи на півдні країни, в 260 кілометрах від Софії і в 80 кілометрах від Пловдіва. Набільш відомі вершини – Снежанка (Snejanka, 1925 м) і Мургавец (Mourgavets, 1858 м). На честь відкриття сезону в Пампорово пройде велике свято, яке завершиться танцювальною вечіркою. Вартість скі-пасу на один день у новому сезоні в Пампорово – 53 лева (27 євро) для дорослих і 31 лева (16 євро) для дітей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла