Музей світового футболу ФІФА відкриється в Цюріху

У швейцарському місті, яке є штаб-квартирою Міжнародної федерації футболу (ФІФА), готується до відкриття музей, присвячений популярній грі.

Музей відкриється в центрі Цюріха навесні 2016 на площі 3000 кв. м буде величезна кількість цікавих та інформативних експонатів, наданих усіма 209 національними асоціаціями-членами ФІФА. Для відвідувачів музею, які приїхали з усього світу, проводитимуться тематичні екскурсії кількома мовами.

У музейному комплексі є сучасні і стильно оформлені ресторани, а також, зрозуміло, спорт-бар, в якому можна подивитися прямі трансляції футбольних матчів. Крім цього в музеї влаштована інтерактивна ігрова зона з величезним ігровим автоматом, який імітує реальний футбольний матч. Нове місце зберігання Кубка світу ФІФА має в розпорядженні конференц-зал місткістю до 80 чоловік і банкетний зал на 120 персон.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла