Місто дорогого задоволення. Подорож в Цюріх

Є країни і міста про які хочеться дізнатися побільше , навіть якщо і не доведеться там побувати. Мені дуже подобається Лондон . Але , за останніми даними , це найдорожче місто для проживання. Він випередив суперників за багатьма показниками. Це і оренда житла , і бензин , і навіть за чашечку капучино , там доведеться заплатити набагато більше , ніж в інших країнах.

До таких же дорогих міст відносяться і Осло , і Женева , і Цюріх . Але , сьогодні віртуальна подорож буде до Швейцарії , в Цюріх, – в саме велике за чисельністю населення місто країни.

Цюріх – це енергійне і веселе місто з насиченим культурним життям , це міжнародний банківський і промисловий центр , це фінансова столиця Швейцарії і найбагатше місто країни.

Розташований він на березі озера , з якого витікає річка Ліматт , вздовж якого знаходяться мальовничі бульвари .

У Цюріху налічується близько дюжини театрів , але головним театром є драматичний театр Шаушпільхаус . Майже всі постановки проходять німецькою мовою. Одним з провідних європейських театрів вважається оперний театр Опернхаус – квитки на його вистаси розходяться моментально.

Художній комплекс « Rote Fabrik » – найзнаменитіший , тут завжди грає жива музика.

А на площах Старого міста можна побачити старовинні будівлі , художні галереї та безліч унікальних антикварних магазинів. В елітних магазинах можна придбати брендові годинники .

Фірмовий щвейцарский шоколад можна продегустувати і купити у всіляких крамницях.

Природа Швейцарії дивовижна своїми квітами , гірськими пейзажами , річками та озерами . Але найкрасивішими і неперевершеними звичайно , вважаються Альпійські гори і луки …


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла