Цікаві акції на курортах Швейцарії

Популярні швейцарські курорти, розташовані в південно-західній частині країни, в кантоні Вале, пропонують відпочиваючим спеціальні акції. Відправившись на гірськолижний курорт Саас-Фе, туристи можуть скористатися Спецпакетом. Наприклад, бронюючи номера в готелі, які беруть участь в акції, гості безкоштовно отримують скі-паси на 3-6 днів для всієї родини. Тут все залежить від тривалості відпочинку.

Акція охоплює більшість курортних готелів. Низьким сезоном в Саас-Фе вважається січень, тому найвигідніші тури до Швейцарії чекають саме в цей час року. Для туристів, які планують відпочинок у цій країні в період новорічних канікул, такі можливості особливо цікаві. Бронюючи місце в готелі на офіційному ресурсі Саас-Фе, ви зможете скористатися унікальними пропозиціями. Акції проходять також в Кран-Монтані. Відпочиваючі отримують безкоштовні скі-паси, бронюючи номера в готелях-партнерах.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла