Замок Оберхофен: оплот мужньої боротьби за незалежність

Історія безпосереднього учасника боротьби за незалежність швейцарських кантонів – замку Оберхофен (Schloss Oberhofen), почалася з заснування в 1130 році власником місцевих земель, монастирської обителі, роль якої полягала у виконанні не тільки духовних, а й військово-політичних функцій.

Ця споруда, зведена за півкілометра від нинішнього місця розташування замку, напевно не могла похвалитися настільки мальовничим виглядом, який притаманний нинішньому Оберхофену, що нагадує казковий замок, який загадково виростає з вод озера.

Гладь озера під замком і гірські вершини над ним створюють дійсно дивовижний краєвид.

Саме розташування замку стало причиною того, що він став тією частиною історії, яка визначила свого часу розвиток тутешньої державності. Двометрової товщини стіни могли не встояти хіба що перед вибухівкою, але до її винаходу ще потрібно, щоб пройшли століття, тому замок залишався неприступною твердинею тієї епохи.

Головною будівлею, навколо якої трохи пізніше стали з’являється додаткові споруди, була вежа-донжон, що має квадратні форми. Так наприкінці п’ятнадцятого століття біля неї з’явилася нова каплиця, а друга половина сімнадцятого – початок вісімнадцятого сторіччя ознаменувалося зведенням цілого крила в стилі бароко, виконуючого роль затишного залу і невеликої башточки, основу якої знаходиться в озері.

Поява зручних для проживання будівель, була обумовлена бажанням правителя адміністрації якомога краще облаштувати свою резиденцію, для якого Обертхофен на той момент був місцем перебування.

Після проведених реставраційних робіт у дев’ятнадцятому сторіччі, які лягли на плечі приватних власників замку, він не перестає привертати до себе увагу, адже підсумком їх старань став комплекс будівель, що має романтичний вигляд.

Сьогодні старовинна швейцарська пам’ятка є ще й місцем функціонування історичного музею, головною прикрасою якого залишаються старовинні інтер’єри приміщень, а також численні експонати.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла