Культурні цінності Берна

Культурні цінності Берна

Берн – столиця Швейцарії – є четвертим містом за кількістю чисельності населення. Місто розташовується на річці Ааре. Велика частина населення розмовляє німецькою мовою. В Берні є велика кількість пам’яток. Старе місто – найбільш древня частина Берна, має багато навісів – «аркад» – які споруджені на бічних частинах вулиць.

Історичну цінність має Кафедральний собор, який будувався 4 століття поспіль. Споруда має гарні вітражі, але найбільший інтерес представляють меблі собору, які датуються XVI століттям.

Однією з визначних пам’яток Берна є Годинникова вежа, яка в часи середньовіччя служила зміцненням міста. Сам годинник має унікальну будову: встановлений в 1530 р., він показує знаки зодіаку і траєкторію руху зірок. Годинник працює за допомогою 3 фігур: Хроноса, ведмедів і півня. У середньовіччя все населення Берна звіряло час з цим годинником. Кожному туристу слід відвідати надзвичайно красиві фонтани-свердловини Берна, що прославилися на весь світ.

У Берні розташовується велика кількість музеїв. Музей Колекції антикваріату представляє безцінне зібрання всіляких стародавніх предметів. Бернський історичний музей розповість кожному відвідувачу про устрій життя місцевого населення з часів заснування міста до наших днів. У Берні також розташовується Будинок Ейнштейна, який деяку частину свого життя прожив у цьому будинку. У музеї шанувальники всесвітньо відомого фізика можуть більш детально ознайомитися з життєдіяльністю свого кумира.

Відомий своєю красою і незвичайними, екзотичними рослинами Університетський ботанічний сад Берна. А Художня галерея задовольнить цікавість тих, кому цікава культурна життя столиці: тут є велика кількість картин, авторами яких є, як відомі, так і не дуже, талановиті художники.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла