У швейцарському кантоні Во будується скляний міст

На льодовику Glacier 3000 в швейцарському кантоні Во туристам незабаром буде запропонований захоплюючий атракціон. У листопаді тут відкриється Peak Walk: перший у світі підвісний міст, що з’єднує дві гірські вершини.

По 100-метровому мосту зі скляною підлогою можна буде прогулятися між піками Glacier 3000 і Scex Rouge. Роботи ведуться з початку літа в непростих погодних умовах, але автори проекту запевняють, що відкриття відбудеться в строк. Міст зможе витримувати одночасно до 300 осіб, але для початку з міркувань безпеки число відвідувачів буде обмежено 150. Новий атракціон на льодовику буде доступний цілий рік, однак не виключено, що в певні моменти він може закриватися: конструкція розрахована на бічний вітер до 250 кілометрів на годину.

Крім моста, на льодовику вже є ще одна грандіозна розвага – кілька років тому тут почали роботу американські гірки Alpine Rollercoaster, відразу ж стали популярними. Скляний міст зводить приватна компанія Gstaad 3000, інвестувавши в проект 1,8 мільйона швейцарських франків (1,5 мільйона євро). Імовірно, новий атракціон дозволить збільшити число відвідувачів на льодовику влітку до 100 тисяч осіб – тобто щонайменше вдвічі порівняно із сьогоднішніми цифрами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла