Нова влада Тунісу не будуть поширювати шаріат на туристів

Шаріат

   Ісламістська партія Ennahda, яка здобула перемогу на виборах 23 жовтня в Тунісі, не буде вводити заборони шаріату для туристів.

   Ennahda ще на самому початку виборчої кампанії заявила, що в разі перемоги не збирається вводити в країні шаріат або обмежувати права жінок. Крім того, партія відразу відмежувалася від місцевих салафітів – представників більш радикальної течії в ісламі.

   Представник офісу з туризму Самі Тоунс (Sami Tounsi) підкреслив, що Ennahda ніколи не стане забороняти вживання алкоголю туристами, носити бікіні на пляжі або загоряти. Також мандрівники, як і раніше, зможуть вільно пересуватися по країні.

   Програма влади Тунісу по залученню туристів в країну в 2012 році передбачає інформувати гостей про те, що тут є не тільки пляжний відпочинок, і акцентувати їх увагу на культурі, історії і природі регіону.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла