Стародавній Карфаген

У 35 кілометрах від столиці Тунісу знаходяться руїни стародавнього Карфагена, заснованого ще в 814 р. до н. е.., столиці однієї з великих держав античності. Тут був центр торгової імперії фінікійців, до якої входило практично все Середземномор’я, тут сходилися торгові шляхи через Сахару і Західну Азію, тут гриміли знамениті битви пунічних воєн.

Більшість збережених до наших днів споруд датується I століттям – римським періодом, а при розкопках пагорба Бірса були виявлені споруди часів фінікійців.

Експозиція Національного музею Карфагена розташована в будівлі колишнього монастиря. Тут можна побачити кам’яні саркофаги римського і пунічного періодів, римські мозаїчні панно, скульптури, а також колекцію керамічних виробів, похоронних ваз і кам’яних надгробків.

Археологічний парк римських вілл займає східний схил пагорба Одеон. Тут можна оглянути римський будинок III століття, названий домом Пташника через мозаїки із зображенням птахів. Поруч знаходяться фрагменти Одеона III століття, побудованого за Септімія Півночі для поетичних змагань, і театр II століття, де нині відбуваються вистави міжнародного фестивалю.

Поряд з морем знаходиться Археологічний парк терм Антоніна Пія. Тут можна побачити маленькі саркофаги для поховання дітей, принесених в жертву богу Ваалу; підземні цистерни, залишки будинків з фрагментами мозаїк; руїни величезних терм, побудованих за імператора Антоніна.
Від більш пізніх епох залишилися руїни численних візантійських церков, собор Cен-Луї (1890 р.) в задньому боковому вівтарі якого розміщений Національний Музей, собор Св. Кипріяна і Музей Лавіжері.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла