У США заарештований тунісець, можливо, причетний до теракту в Канаді

Влада США заарештувала громадянина Тунісу, який може бути пов’язаний з підготовкою теракту в Канаді, повідомляє телеканал NBC News

Раніше поліція в Канаді запобігла великому теракту і заарештувала двох осіб – мешканця міста Монреаль Шіхеба Ессегхайера (Chiheb Esseghaier) і жителя Торонто Ра’іда Джазіра (Raed Jaser). Їм були пред’явлені звинувачення в злочинній змові з метою здійснення теракту і вбивства людей, а також у зв’язку з міжнародною терористичною організацією «Аль-Каїда».

Громадянин Тунісу, який проживав в Канаді, Ахмед Абассі (Ahmed Abassi) прибув до США у березні. Він звинувачується в шахрайстві при подачі заяви на отримання робочої візи «з метою залишитися в США і сприяти вчиненню акту міжнародного тероризму», цитує телеканал заяву мін’юсту США.

За даними слідства, Ессегхайера і Абассі зустрілися в Нью-Йорку, проте їм не вдалося досягти угоди, тому в підсумку тунісець, ймовірно, не брав участь у підготовці теракту. При цьому влада не уточнює, якому саме «акту тероризму» мав намір сприяти Абассі.

Раніше в суді Канади Ессегхайер заявив, що Кримінальний кодекс Канади не є «священною книгою» і не може застосовуватися до нього.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла