Римський амфітеатр в місті Ель-Джем

До відомих міст Північної Африки відносять Ель Джем, який розташовується в східній частині Тунісу. Привертає це місце туристів, в першу чергу, залишками амфітеатру, який вважається об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Гості, які приїжджають в Ель Джем, прагнуть відвідати відомий амфітеатр, при цьому занурившись в захоплюючу історію, яка пов’язана з ним.

Залишки даного римського пам’ятника є свідченням дивовижної епохи. У роки світанку Римської імперії тут влаштовувалися грандіозні битви гладіаторів, а також гонки на колісницях. Своєю величчю амфітеатр в Ель Джемі надає гостроти відчуттів, які відчувають численні туристи і мандрівники, відвідуючи це історичне місце.

Існує багато цікавих фактів, які стосуються амфітеатру Ель Джем. Споруджений він був у третьому сторіччі нашої ери, при цьому він був здатний розмістити близько 35,000 глядачів. Часто Ель Джем помилково називають знаменитим Римським Колізеєм і це не дивно, адже даний амфітеатр вважається найбільшим після Римських Флавії і Капуї.

Спорудження зводилося під безпосереднім керівництвом імператорського консула Гордіана. Проведення боїв гладіаторів і гонок на колісницях були найважливішим призначенням амфітеатру. Через багато століть, коли архітектурна пам’ятка почала руйнуватися, кам’яні блоки останків амфітеатру почали використовувати для будівлі кріпосної стіни, що оточувала місто, і Великої Мечеті, яка розташована в Кайруані. Цей процес знищення амфітеатру припинився в 1979 році, коли Ель Джем був віднесений до об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Доїхати до цієї стародавньої пам’ятки можна з різних міст Тунісу, таких як Сусс, Кайруан або Сфакс. Варто враховувати і той факт, що Ель Джем – це тихе місто з досить обмеженою кількістю магазинів, готелів, а також ресторанів. Амфітеатр можна відвідати за порівняно невелику плату.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла