Оригінальне місто Туніс

Оригінальне місто Туніс

Столичним містом країни Туніс є приємне для відпочинку місто з однойменною назвою. Місто набуло статусу столичного у 1956 році, воно розташовується на березі озера з такою ж назвою. Крім того, Туніс – основний порт країни.

Столиця є вельми оригінальним містом і поєднує в собі сучасні центри курортного відпочинку, традиційну мусульманську культуру, музеї і велике число ринків. Центральною частиною вважається Медіна, яка розташована біля головної мечеті країни і захищена стінами.

На вулицях міста не дуже багато туристів, тому відчувається справжній арабський дух. Місто характеризується неквапливим стилем життя, турецькими лазнями, мечетями, медресе і галасливими площами. Головною визначною пам’яткою столиці вважаються вузькі вулички, магазини і ринки Медіни. Площа уряду оточена державними установами. Найбільш ефектно виглядає споруда міністерства Дар ель-Бей.

Неподалік знаходиться сама екзотична частина міста – Сук ель-аттарін. Квартал був побудований на місці ринку пахощів, що функціонував у середньовіччі. І донині, тут продають прянощі і різноманітну парфумерію. Так само варті уваги Дар бен-Абдаллах і Дар-Осман – палаци, прикрашені кольоровим мармуром і зображеннями. Самим старовинним будинком Тунісу вважається Дар ель-Хаддат. Туніський університет за своїм віком не поступається навіть Оксфорду.

До числа головних визначних пам’яток відноситься Національний Музей. У передмісті знаходиться музей океанографії. На території парку Бельведер розташований парк розваг і зоопарк. Публічна бібліотека Тунісу є одним з найбільш великих сховищ літератури арабської культури. Крім того, уваги заслуговують мечеті і мавзолеї, собор де-Поля, палац Бардо та ін.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла