Кормі

Кормі

Інформація про місто Кормі

Перша письмова згадка про місто була знайдене в 1417 році, в місті проживало близько 100 чоловіків, гвардійців національної гвардії.

У 1743 році Великий Магістр Мальтійського ордена Мануель Пінто де Фонсека присвоїв Кормі статус міста і перейменував його в “Città Pinto”.

Після 1850 року Кормі стає одним з найкрупніших торговельних і ремісничих центрів на Мальті, з водо-та електропостачанням, що було рідкістю в ті часи. Були популярні кінні перегони.

Кормі має найбільшу кількість хлібопекарень в країні і визнається мальтійської столицею хлібопекарства. Деякі хлібопекарні все ще працюють традиційним способом з використанням деревного палива.

У Кормі також проводяться популярні серед туристів щорічні фестивалі: дводенний “Винний фестиваль Кормі” і “Пташиний фестиваль”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла