Панама

Панама

Інформація про місто Панама

Місто Панама (Panama) – столиця республіки Панама, городяни називають його Панама Сіті. Заснований у 1519 році на узбережжі Тихого океану, місто швидко розрослося і стало важливим транспортним вузлом, який забезпечує вивіз цінностей, вилучених у ацтекських племен, в Іспанію. Місто було розграбоване і спалене в 1671 році піратом Генрі Морганом. Зараз цей район носить назву Панама-Велья, і внесений ЮНЕСКО в списки всесвітньої спадщини людства як історична цінність. Сучасний центр міста, відбудований після нападу піратів, розташований за сім кілометрів від Панама-Велья. В Панама Сіті проживає понад 1,2 млн. жителів, більша частина яких працює в урядових установах столиці і зайнята на обслуговуванні Панамського Каналу.

У південній частині міста Панама Сіті знаходиться інший старовинний район, занесений в списки ЮНЕСКО, Старе місто Сан-Феліпе. Тут збереглися в цілості будівлі колоніальної споруди 16-17 століть. Центром старого міста є площа Незалежності, її друга назва – площа Болівара, по імені Симона Болівара, пам’ятник якому стоїть на цій же площі. Поруч знаходитися площа Кафедраль, домінуючою будівлею якої є Кафедральний собор 17 століття. У кварталі від нього знаходяться Президентський палац і Французький парк, розбитий першими французькими будівельниками Панамського каналу.

Однією з головних визначних пам’яток міста є міст Лас-Амерікас, що з’єднує Північну і південну Америки через Панамський канал. Його висота 110 метрів, а довжина разом з в’їзними естакадами більше 2 кілометрів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла