Сліма

Інформація про місто Сліма

Сліма (мальт. Tas-Sliema, англ. Sliema) – місто, розташоване на північному узбережжі Мальти. Місто є важливим центром шопінгу та відпочинку. Сліма – це головна житлова і торгова зона. Тут зосереджено багато сучасних готелів Мальти. Сліма, що означає «частка, комфорт», була тихим рибальським селом на півострові уздовж Бухти Марсамксетт з Валетти. Зараз же все інакше: Сліма і довколишнє узбережжя – це основне місце проживання туристів і відпочиваючих на Мальті. Курортний сезон триває цілий рік.

Головна визначна пам’ятка Сліми – це площа Зброї, в центрі якої знаходяться кам’яний фонтан, прекрасні рожеві сади з зручними лавками для відпочинку. По обидва боки площі розташувалися Палац Уряду та унікальний Кафедральний собор, в якому розташована усипальниця завойовника Перу Франциско Пісарро. Тут же можна помилуватися архієпискіпським палацом, фасад якого прикрашений дерев’яними різьбленими балконами. Якщо пройти кілька кварталів від площі, то можна відвідати найкрасивішу церкву Сан-Франсіско, яку постійно відновлюють після частих тут землетрусів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла