Токіо

Токіо

Інформація про місто Токіо

Токіо (Tokio) – столиця Японії – знаходиться на східному узбережжі острова Хонсю. До революції Мейдзі (1868 рік), коли країна пішла на зближення з рештою світу, це місто носило назву «Едо».

Сьогодні – це найбільший мегаполіс Азії, де живе 12 млн. чоловік – чверть населення Японії. Токіо привабливе для туристів дивовижним поєднанням історії та сучасності. Культурний відпочинок в Токіо пов’язаний в основному з відвідуванням буддійських і синтоїстських храмів, традиційних театрів, дорогих магазинів і ресторанів.

Пам’ятки – це не тільки Імператорський палац, розташований в центрі міста Токіо. Райони відомі своїми можливостями для шопінгу і культурного відпочинку рівномірно розташовані в японській столиці.

Гінза – престижний торговий район. Ціни в універмагах і ресторанах кусаються. Тут розташований відомий театр Кабукі, центральний офіс корпорації «Соні», головний рибний ринок Японії – Цукідзі.

Район Асакуса – це старе місто Едо, місце проведення фестивалів і сезонних ярмарків. Асакуса Каннон – це буддійський храм. До нього ще веде вулиця Накамісе, де продаються сувеніри.

Район Токіо Сібуя вважається законодавцем моди. Тут розташовані бутіки відомих світових брендів, а також зовсім нових і нікому не відомих. У районі Харадзюку в Токіо розташований синтоїстський храм Мейдзі дзінгу. Він оточений красивим парком Еегі загальною площею в 700 тисяч м2.

Респектабельний квартал Токіо Аояма приваблює своїми дорогими японськими та європейськими магазинами і ресторанами.

Також цілий ряд парків розваг для сімейного відпочинку знаходяться на березі Токійської затоки.

Одна з головних визначних пам’яток Токіо – Діснейленд – знаходиться в передмісті, всього у чверті години їзди на електропоїзді. Сьогодні це найбільший парк атракціонів і всіляких «веселощів» у світі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла