Заббар

Заббар

Інформація про місто Заббар

Заббар (Zabbar) – четверте за величиною місто Мальти. Його старий центр з вузькими вуличками і невеликою площею типовий для мальтійських сіл. На місцеву архітектуру справили великий вплив Франція і Британія в часи правління цих країн. Статус міста був наданий Заббару останнім Великим Магістром на Мальті Фердинандом де Гомпеш, в чию честь у Заббарі встановлена ​​тріумфальна арка (Hompesch ‘Arch).

Головною визначною пам’яткою міста є парафіяльна церква Богородиці Милосердної з однойменної статуєю всередині (Our lady of Graces). Ця церква – одна з найбільш монументальних і багато прикрашених зовні будинків епохи бароко на островах. Вівтарний музей Заббара (Sanctuary museum), розташований під церквою, описує багату історію міста. Усередині виставлені історичні полотна і артефакти, що показують зв’язок між Орденом Святого Іоанна і інститутом церкви.

Щороку у вересні в Заббарі проводиться грандіозне свято, що включає гучні мотоциклетні і велосипедні ходи.

Найбільш близьке до Заббару розміщення можливо в готелі Platinum Holiday Apartments, в 15 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Мальти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла