У Японії випустять потяги класу люкс

Японська компанія JR East планує випустити поїзд класу люкс, пасажирські вагони якого будуть походити на пересувний бутик-готель.

Новий потяг отримає назву Cruise Train і поєднає в собі риси як футуристики, так і винтажа – навряд чи пасажирські вагони будуть виглядали краще. Всі вагони будуть розбиті на стандартні купе з кріслами-ліжками і «багатоповерхові» номери класу люкс. В купе «підвищеної зірковості» верхній поверх буде відведено під вітальню, нижній – під спальню. На середньому рівні розташується ванна. На даху обладнають футуристичну оглядову площадку, а ресторан нагадає японським мандрівникам один з районів Токіо – Гінза.

Очікується, що вартість поїзда складе близько п’яти мільйонів йен (49,3 мільйона доларів). При цьому один поїзд буде здатний вмістити всього 34 пасажири. Квитки на поїзд теж дешево коштувати не будуть, що, втім, не дивно.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла