Білі водяні тераси Бейшуітай

Бейшуітай (Baishuitai), також відомі як Білі водяні тераси, розташовані в передгір’ях сніжної гори Хаба, в 101 км на південний схід від Шангрі-Ла. Найбільші вапнякові тераси в Китаї знаходяться на висоті 2400 метрів над рівнем моря і мають висоту 140 метрів і ширину в найширшому місці – 160 метрів.

Як і в іншій схожій пам’ятці, яка знаходиться в Європі, тераси створені вапняком, розчиненим у воді. Вода надходить з вершини гори Хаба під час танення снігу. Вона стікає з гір, а карбонат натрію який кристалізується випадає в осад на її схилах, створюючи враження мармурової скульптури. Цей древній рельєф налічує не менше 300 000 років. Тераси Бейшуітай займають площу в три квадратних кілометри (близько 741 акрів).

Крім того, що це місце є надзвичайно мальовничим, воно також є батьківщиною племені Донгба. Згідно з легендою, перші поселенці Донгба були зачаровані красою тутешніх місць, коли вони поверталися додому з бухти Халонг. Вони зупинилися тут і почали проповідувати серед місцевого населення. З тих пір це плем’я шанує Білі Тераси як святиню. Щороку, на восьмий день другого місяця за місячним календарем, вони збираються тут, щоб відзначити своє традиційне свято піснями і танцями протягом дня і ночі.

Немає нічого дивного в тому, що в околицях Бейшуітай може мати початок особлива релігія. Слово Baishuitai означає “зростаюча квітка”, а вчення племені Донгба каже, що білий колір означає благість і святість.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла