Airbnb компенсує збитки нанесені постояльцями

Airbnb запустив програму захисту власників The Host Protection Insurance в 14 країнах. Сервіс дозволяє орендодавцям застрахувати житло на суму в межах $ 1 млн. Раніше опція була доступна тільки в США, тепер це працює в Австралії, Великобританії, Німеччині, Індії, Ірландії, Іспанії, Канаді, Китаї, Нідерландах, Новій Зеландії, Португілії, Сингапурі, Франції та Японії.

Завдяки The Host Protection Insurance господарі квартир і будинків зможуть отримати гарантоване відшкодування збитків за пошкодження майна, вандалізм або злодійство, вчиненого гостем. Таким чином, у разі надзвичайної події власник отримає від Airbnb страхову суму, навіть якщо для таких випадків у нього передбачений окремий договір. При цьому Airbnb не покриває пропажу готівки, цінних паперів, коштовностей, об’єктів колекціонування, творів мистецтва, домашніх тварин і особистих речей. “На час здачі житла в оренду ви радимо господарям надійно ховати або взагалі прибирати з дому всі цінні речі”, – йдеться на сайті компанії. Можна зробити висновок, що страхування стосуються виключно будинку вцілому та його цілісності після гостей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла