Віза до Індії

Типи Індійських віз.

Індійські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів в Індії: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B), національна віза (тип D).

Найбільш поширені індійські візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта до Індії.

Індійські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи.

Порядок оформлення візи і терміни виготовлення в Україні.

Термін розгляду документів консульством 7 робочих днів.

Необхідні документи для оформлення візи в Індію:

1. Закордонний паспорт (дійсний протягом 3 місяців з дня закінчення поїздки).

2. Ксерокопія першого розвороту закордонного паспорта.

3. 2 фотографії

4. Ксерокопії першого розвороту  національного паспорта та сторінки з пропискою за місцем проживання, за наявності – ксерокопія реєстрації за місцем тимчасового проживання.

5. Анкетні дані на кожного туриста, також для дітей виїжджаючих за своїми паспортами. Заповнюється англійською мовою.

6. Оригінал авіаквитка

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У ІНДІЮ

   Щоб отримати візу в Індію громадянам України, Білорусі, Казахстану та Росії необхідно зібрати наступні документи: закордонний паспорт, дійсний не менше 6 місяців з дня закінчення поїздки, заповнену і підписану заявником декларацію у двох примірниках, дві анкети, два фото 3 × 4 см і копію всіх сторінок внутрішнього паспорта. Якщо турист звертається в консульство індивідуально, йому треба надати ще й копію авіаквитка. Для дітей знадобиться ксерокопія свідоцтва про народження. Термін дії візи – до 90 днів. Строкову візу можна оформити тільки через тур агентство, її вартість залежить від терміну оформлення. Оформлення за два дні обійдеться приблизно в 120 USD. Індійську візу доведеться отримувати навіть для транзитного прямування через країну.

Митниця:

Ввезення іноземної валюти (і вивіз раніше ввезеної) не обмежений, національної – заборонений. Більше 10 000 USD готівкою (або еквівалент в іншій валюті), а також персональні комп’ютери і ноутбуки потрібно декларувати. Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет або 50 сигар або 250 г тютюну, спиртних напоїв – до 0,95 л, прикрас, продуктів харчування, предметів і речей домашнього ужитку – в межах особистих потреб. Заборонено ввезення наркотиків і препаратів які містять наркотичні речовини, зброї і боєприпасів без відповідних дозволів. Заборонений вивіз шкур тигрів, диких тварин і оперення птахів, шкір і виробів з шкір рідкісних рептилій і слонової кістки, живих рослин, золота і срібла в злитках, ювелірних виробів вартістю понад 2000 INR (крім тих, що куплені в duty free), предметів антикваріату , виготовлених більше ста років тому.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла