BlaBlaCar виходить на ринок Індії

BlaBlaCar, найбільше в світі співтовариство попутників, об’єднаних ідеєю економних міжміських подорожей за рахунок розділення транспортних витрат між водієм і пасажирами, оголошує про вихід на ринок Індії.

З сьогоднішнього дня на території країни доступний для скачування безкоштовний мобільний додаток BlaBlaCar для Android і iOS. Індія має великий потенціал для розвитку райдшерінга завдяки високій частці молодого населення, значним відстаням між міськими агломераціями і популярності Facebook. Крім того, більшість індусів і раніше не можуть дозволити собі володіння власним автомобілем, а громадський міжміський транспорт настільки перевантажений, що часто потрібно купувати квитки за кілька тижнів до відправлення. У даних умовах BlaBlaCar має всі шанси зайняти свою нішу і стати зручним альтернативним рішенням для вчинення поїздок.

У 2014 році BlaBlaCar вийшов на ринки Україи, Росії та Туреччини. Активне зростання реєстрацій на сервісі і велику увагу громадськості показали, що розвиваються, можуть стати одним з основних джерел зростання аудиторії для компанії.

BlaBlaCar допомагає розумно використовувати вільні місця в приватному автомобілі. Це повноцінна соціальна транспортна мережа, яка дозволяє знайти попутників при міжміських поїздках і розділити з ними транспортні витрати. Сервіс регулює вартість поїздки, тому водії можуть лише частково компенсувати витрати на паливо без отримання прибутку. Це ключова відмінність від інших популярних транспортних додатків, де водії скоюють комерційні перевезення на вимогу клієнта. У Нью-Делі буде відкритий дев’ятий офіс компанії. Індія стала другою країною, в яку вийшов BlaBlaCar після отримання в липні 2014 $ 100 млн інвестицій на міжнародну експансію.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла