Бангалорский палац

Місто Бангалор є столицею індійського штату Карнатака, розташованого на півдні країни, яке вважається одним з найчисленніших і стрімко розвиваючихся міст. Також це найбільший індустріальний і науковий центр. Він прославився своїм м’яким кліматом і величезною кількістю прекрасних садів і озер.

У середині міста можна помилуватися на його головну пам’ятку – Бангалорскіх палац, який теж оточений красивим садом.

Його побудували в 1887 році династія Водеяров. Передбачалося, що будівля буде схоже на середньовічні замки Нормандії та Англії, а в якості зразка був узятий Віндзорський замок. Але це споруда вийшла більш витонченою: замість ламаних кутів використовували плавні лінії, а сам палац був прикрашений куполами і різьбленими арками. Також тут можна побачити зубчасті стіни, величезна кількість укріплених веж і красиві готичні вікна.

Що цікаво, у внутрішніх покоях вдало поєднуються європейські та східний стилі, майстерна дерев’яне різьблення і розпис дивують своєю красою і незвичністю, всі покої рясніють фарбами, серед яких найчастіше зустрічаються червоні, жовті, блакитні та зелені кольори. Внутрішній двір, який можна знайти на палацової площі, був викладений чудовою плиткою блакитного кольору. Заслуговує увагу бальний зал Бангалорского палацу, де колись проводились розкішні банкети. Так само не можна не звернути увагу на дубарь Холл, який був побудований для проведення зборів. Це незвичайний зал, стіни якого прикрашає розпис, а частиною інтер’єру є велика статуя – голова слона. Ряд вікон дубарь Холла оброблений вітражними стеклами.

Після того, як Індія стала незалежною, почалися суперечки через Бангалорский палац між нащадками династії Водеяров і місцевою владою. За довгі роки запустіння будівля частково втратила свою колишню красу, постаріла, а величезний сад, посеред якого був побудований палац, став набагато менше. Пізніше було прийнято рішення повернути його початковим власникам, будівлю відреставрували, і зараз вона відкрите для туристів. Крім цього тут проводяться різні свята, виставки, фестивалі, навіть знімаються фільми.

Безсумнівно, це приголомшливої краси будівля з унікальною архітектурою заслуговує найпильнішої уваги, тим більше що Бангалорский палац знаходиться на території палацових Садів, які в Індії можуть вразити навіть бувалих мандрівників.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла