Катання на слонах в Індії може бути заборонено

Верховний суд Індії має намір заборонити один з найпопулярніших в країні туристичних атракціонів – катання на слонах. Позов проти власників слонів, які катають туристів в Раджастані і Гоа, подав Реабілітаційний центр порятунку тварин. На думку зоозахисників, про слонів, які використовуються для перевезення туристів на пагорб Форт-Амбер – головну пам’ятку міста Джайпур, не дбають належним чином.

80 з 130 слонів, використовуваних для туризму в Джайпурі, утримуються в неналежних умовах. Тварини страждають від інфекцій і набряків, а також мають симптоми депресії. Центр порятунку також стверджує, що цих слонів змушують працювати постійно, нерідко в пекучу спеку і без доступу до води. Крім того, тварин постійно прив’язують, в результаті чого вони отримують травми.

Представники туристичної індустрії Індії побоюються, що доходи галузі істотно знизяться після заборони катання на слонах.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла