«Кам’яний ліс» у провінції Юньнань

Протягом мільйонів років відбувалося формування незвичайних геологічних утворень, які зробили китайську провінцію Юньнань ще більш цікавою і привабливою в очах туристів, які прагнуть помилуватися гострими списами, що немов вростають в небо.

У цій провінції, в 130 кілометрах від Куньмина (столиця провінції), знаходиться незвичайний ліс, який весь складається з кам’яних брил. Називається він – Шилінь (Shilin), що в перекладі з китайської означає «Кам’яний ліс».

«Кам’яний ліс» займає дуже солідну площа – триста п’ятдесят квадратних кілометрів. Учення стверджують, що це чудо природи, вік якого може сягати двохсот, а то і більше, мільйонів років, утворилося в результаті тектонічних рухів, виштовхали на поверхню каміння, за вдосконалення яких потім вже взялися вода і вітер. Так рік за роком тут форма каменів ставала все вишуканіші, нагадуючи то яку-небудь тварину, то людину.

Чим більше з’являлося в національному парку Китаю таких незвичайних кам’яних вершин, тим все більше він «обростав» легендами. Найбільш романтична версія належить місцевому населенню, згідно з якою творцем «кам’яного лісу» є богатир-велетень, який побажав одного разу спорудити для свого народу греблю. Можливо, ця історія і мала б щасливий кінець, якби він не скористався для пересування величезних каменів чарівною паличкою, незаконно придбаною у місцевого чарівника. Легенда свідчить, що зі сходом сонця магічний інструмент відразу ж втратив свою силу, тому велетню нічого не залишалося робити, як покинути всі камені розкиданими по долині.

«Кам’яний ліс», він же Шилінь, відомий не тільки своєю надземною частиною. Не менш чарівне і прекрасний його підземний світ, красу і унікальність якій дарують печери, озера і водоспади.

По сьогоднішній день серед каменів, численний заплутаних лабіринтів і доглянутих ставків витає загадковий повітря, не дозволяє забути місцевим жителям свої етнічні традиції. Однією з таких яскравих традицій є щорічне проведення фестивалю факелів, що включає танці, скачки та змагання біля вогню. Для того, щоб стати одним з учасників таких захоплюючих дій потрібно обов’язково відвідати настільки романтичну китайську пам’ятка в липні місяці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла