Аниткабір

Всі гості турецької столиці Анкари мріють побувати в Аниткабірі , який являє собою важливу історичну та культурну пам’ятку країни. І це не дивно , адже тут в мавзолеї вже багато років покоїться символ турецької нації – Мустафа Кемаль Ататюрк .

Але Аниткабір – це не тільки мавзолей , але й прекрасний музей , де присутні дуже хороші панорами , а також звуковий супровід.

Будівельні роботи зі зведення комплексу почалися в 1944 році і тривали вони дев’ять років. Аниткабір займає значну територію , яка дорівнює 750 тисячам квадратних метрів. В архітектурній композиції мавзолею гармонійно поєдналися елементи зодчества османського і сельджукського періодів , при цьому будівельники використовували кольоровий туф і мармур.

Мавзолею височить над парковим комплексом Бариш , для закладки якого використовувалися саджанці різних видів дерев з усіх куточків планети. До будівлі мавзолею веде центральна алея , яку прикрашають статуї хетських левів , що уособлюють міць і спокій.

У залі Пошани , який знаходиться в мавзолеї , розташована меморіальна плита вагою в сорок тонн , виконана з червоного мармуру. Якраз під нею розміщено приміщення , де знаходиться гробниця Ататюрка.

На початку алеї розташовані вежі Істікляль і Хюррійет , а на східній частині головної площі знаходиться музей Ататюрка , де можна побачити багато особистих речей колишнього правителя турецької нації.

Неподалік від музею виставлені персональні автомобілі Ататюрка , а також його яхта.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла