Бальнеологія в Болгарії

Бальнеологія в Болгарії

Життєдайні мінеральні води Болгарії вважаються справжнім національним багатством країни.

Санаторно-курортне лікування займає особливе місце в системі заходів по запобіганню і лікуванню захворювань як шлунково-кишкового тракту, так і всіх внутрішніх органів. Унікальна можливість надається в санаторіях Болгарії використовувати природні фактори – мінеральні води, сприятливий м’який клімат, режим рухової активності і доцільний режим харчування, що в комплексі сприяє поліпшенню стану організму.

На сьогоднішній день в Болгарії налічується близько 1000 джерел і артезіанських свердловин і більше 250 гідротермальних родовищ. Хімічний склад мінеральних вод відрізняється в окремих районах. На південному заході Болгарії найбільша кількість джерел мінеральної води, переважно слабомінералізованої. У західній частині Болгарії, вздовж течії річки Струми, хімічний склад змінюється, він характеризується наявністю сірководню і фтору. Для Софійського регіону характерні гідрокарбонатні, лужні і вуглекислі мінеральні води.

У Болгарії живе тисячолітня традиція бальнеологічного одужання. Ще древні римляни будували тут парилки і використовували численні жаркі і прохолодні мінеральні джерела. Переважають високотермальні мінеральні рідини, з підвищеною лужністю і слабкою мінералізацією.

У країні налічуються всі види мінеральних вод, які живуть в природі.

Величезні переваги болгарських бальнеокліматичні курортів – чисте повітря зі значним вмістом кисню, відсутністю алергенів і промислового пилу, як і численні джерела з різною температурою і складом.

У країні діє ще й близько десятка бальнеологічних курортів, де не так давно почали будувати сучасні комплекси, що відповідають всім вимогам європейського рівня.

Найвідоміші бальнеологічні курорти Болгарії – це Банкя, Кюстенділ, Велінград, Санданскі, Хисаря, Девін, Павло Баня, Албена, Поморіє, Золоті піски, Рів’єра, Сонячний день, Св. Костянтин і Олена.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла