Білі скелі Болгарії

Білі скелі розташовані на околиці курорту Бяла, майже в 60 кілометрах від Варни. Це ключова пам’ятка і без того мальовничій місцевості. Заповідник “Білі скелі” – це вапняковий безперервний масивний геологічний профіль, який був відкритий австралійським геологом Антоном Прайзінгером.

Муніципалітет Бяла проявив ініціативу і запустив проект, спрямований на збереження цієї унікальної природної пам’ятки. Природним заповідником ця місцевість є з 2001 року. У міській центральній площі знаходиться виставково-інформаційний стенд заповідника, де можна більше дізнатися про генезис Білих скель. Не меншу увагу приділяється і місцем, яке скелі займають у загальносвітовий історії формування земної кори.

Скелі – мовчазні свідки великих природних катаклізмів, які, згідно з уявленнями європейських учених, повністю знищили еру динозаврів. Крім того, Білі скелі – це, по своїй суті, природний геологічний музей, який дозволяє простежити різні періоди існування кори Землі.

Крім самих скель, на узбережжі збереглася давня система укріплювальних валів кінця VII століття. Недалеко від селища можна побачити руїни римської фортеці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла