Чого не можна не зробити, приїхавши в Угорщину

Угорщина

По-перше, обов’язково прогуляйтеся за маршрутом ЮНЕСКО. Будучи в Будапешті, сядьте перед будівлею парламенту, що на площі Кошута, на трамвай № 2. Маршрут цього трамваю якраз прокладений так, що по шляху проходження ви зустрінете практично всі пам’ятники Юнеско.

Після настільки захоплюючої поїздки вам варто відновити сили в Королівській купальні. Ці купальні були побудовані більш 500 років тому. Також не можна пропустити численні стайні Угорщини. Тим, хто не володіє навиками верхової їзди, допоможуть досвідчені інструктори. Безліч кінних свят і вистав також заслуговують на увагу.

Приїхавши в Угорщину не можна пропустити і один з численних фестивалів і свят. Це і свято ряджених у Мохачі, і Соколовича Палацові гри, і хортобадський ярмарок під мостом, і фестиваль гайдуків у Дебрецені, і інші карнавали та свята.

Обов’язково станьте гостем самого Дракули. Існує легенда, згідно з якою, король Матьяш зміг укласти в катівнях Вишеградської фортеці графа Дракулу.

Відвідайте музей марципанів в Сентендре, де в якості експонатів представлені твори мистецтва з марципана й шоколаду. Крім цього, в Угорщині можна оглянути ще 754 музеї.

Оцініть таланти іменитих виконавців, які виступають в унікальних печерах. Система печер розташована в Північно-Боршодських карстових горах, їх вік становить більше 200 мільйонів років. Тут прокладено кілька туристичних маршрутів різної складності.

Обов’язково зніміть номер у замку, переробленому під готель. В Угорщині налічується приблизно 4 500 замків і палаців, багато з яких стали музеями, а деякі були трансформовані в готелі. У таких готелях часто проводяться традиційні свята івистави.

У недільний день не забудьте пройтися по величезній барахолці – Petofi Csarnok. Серед сотень тисяч вінтажних і старовинних предметів можна відкопати справжній скарб.

В якості завершення огляду визначних пам’яток країни прогуляйтеся по чудовому лісі – Геменц, він є найбільшим заплавних лісом у всій Європі. Тут можна зустріти унікальних представників фауни і флори.

Звичайно, крім перерахованих пунктів Угорщина пропонує ще безліч інших розваг, вибирати вам.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла