Wizz Air дозволила використовувати електроніку під час всього польоту

Авіакомпанія Wizz Air Hungary дозволила використовувати електронні пристрої протягом усіх етапів польоту , повідомили у відділі корпоративних комунікацій авіаперевізника.

Це стало можливим після того , як Європейське агентство авіаційної безпеки ( EASA) розробило нові правила. Як і колись буде обмежено використання телефонів – їх можна буде не вимикати , якщо пристрій підтримує « польотний » режим без передачі інформації базовим станціям.

Також пасажири не зможуть використовувати важкі пристрої , наприклад , ноутбук , під час зльоту і посадки , оскільки це може призвести до травм у разі різкої зміни положення літака. Нові правила поширюються лише на рейси Wizz Air Hungary , яка літає в Київ з Будапешта і Лондона , а також в Харків з Варшави.

На рейсах Wizz Air Україна як і раніше діють старі правила – електроніку можна використовувати після набору висоти і до початку зниження . Більш ліберальні правила , що дозволяють використання електронних пристроїв під час всього польоту , були введені в США в кінці 2013 року. Пізніше аналогічне рішення прийняла EASA .

Заборона на використання електроніки в літаках була пов’язана з нібито впливом електронних пристроїв на бортові системи авіалайнерів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла