Прогулянка по Будапешту

Прогулянка по Будапешту

Через місто Будапешт проходить річка Дунай, якою він ділиться на дві основні частини. Одна частина – горбиста і зелена Буда, і рівнинна частина, яка називається «Пешт». Серед будайських гір, можна побачити найвищу точку міста, висота якої 527м. Особливістю міста є наявність у місті великих термальних джерел. Саме ця особливість міста робить його особливо привабливим для прибуваючих сюди туристів. Тут же розташовується гора Геллерт. Тут є каплиця, побудована в печері Цитадель, а також пам’ятник Свободи. Саме тут можна знайти купальні з мінеральними водами.

Цікавий той факт, що в межу міста входить сім островів розташованих на річці Дунай. Один з островів назвали ім’ям принцеси Маргарити – «Маргіт». Сам острів невеликий. Його довжина всього 2,5 кілометра, а загальна площа навіть менше одного квадратного кілометра. На цьому острові розміщуються різні оздоровчі установи, такі як фітнес-центр, різні велосипедні доріжки і водяний парк. Також тут можна побачити старі руїни каплиці і монастиря. Любителі розваг також можуть побачити тут відповідні місця для відпочинку. Сам острів розташовується між двома мостами: Арпад і Маргіт.

Серед визначних пам’яток Будапешта можна також назвати Угорський національний театр, палац Дрекслера, Угорський державний оперний театр. Серед пам’яток можна назвати центральний ринок, а також міст волі. Міст свободи дозволяє з набережної Пешта дістатися до самого підніжжя відомої гори Геллерт і до центрального ринку. Цей міст, як і багато будов міста, був побудований в кінці дев’ятнадцятого століття. Довжина цієї будови 336 метрів, а ширина двадцять метрів. Ще одним примітним місцем міста є площа Героїв.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла