Сувеніри з Будапешту

Сувеніри з Будапешту

Залишаючи «перлину Дунаю», ви складаєте в валізу милі і дорогі серцю речі, які будуть нагадувати вам через сотні кілометрів, сотні годин і днів, той незабутній час, який пощастило провести тут.

Сувеніри з Будапешта цінні як мікрочастинки побаченого, що запам’яталося і полюбилося в цьому місті. Що привезти ж собі на пам’ять з Будапешта?

Напевно, найвідоміші сувеніри з Будапешта – витончені скатертини, серветки, рушники та інші вироби з тканини, прикрашені дивовижної краси ручною вишивкою.

Оригінально виглядає скатертина, на яку пришиті кишеньки у вигляді чашок – а в них складені серветки. Відмінний подарунок для жінки – блузка або нижня білизна, прикрашені красивою калочайскою або матейскою вишивкою.

На Центральному ринку Будапешта ви знайдете такі колоритні сувеніри з Будапешта, як ляльки в національних костюмах і предмети національного угорського одягу.

Різноманітність орнаментів і колірних рішень вишивки на жилетках, сорочках і сукнях говорить не тільки про багату уяву угорських майстринь, а й про їх виключну життєрадісність.

Ви або ваші близькі захоплюються кулінарією? У книгарні на вулиці Ваци продається «Мала угорська кухонна книга» К. Гунделя російською мовою. Чудове видання вважається одним з найпопулярніших сувенірів з цієї країни.

Повернувшись додому, продегустуйте з друзями прославлені національні напої з Угорщини. Бальзам Unicum – виготовляється з 40 трав за старовинним рецептом, який передається з покоління в покоління і зберігається в найсуворішому секреті.

Ароматна міцна настоянка Palinka – її роблять практично з будь-яких видів фруктів, але найсмачніша настоюється на абрикосі і чорносливі. Купіть пляшечку відомого у всьому світі угорського вина Токай, «Aszu» – найцінніший його сорт.

Варто придбати в Будапешті вироби з фарфору всесвітньо відомої угорської марки Херенда. Це досить дороге задоволення, але в антикварних магазинах на вулиці Falk Miksa часто можна знайти дуже гарні штучки цієї марки за більш прийнятними цінами.

На тій ж відомої вулиці Ваци знаходиться безліч маленьких лавок і магазинчиків, що пропонують недосвідченому туристові сувеніри з Будапешта на будь-який смак: майки з угорською символікою, глечики – гуртки з секретом, плетені батоги і нагайки, красиво оброблені хутром, вишивкою і плетені шкірою фляги, гаманці і сумки з жорсткої шкіри і ще багато цікавого.

З бажанням отримати 100% ексклюзивні сувеніри з Будапешта відправляйтеся на блошиний ринок – Bolhapiac Petofi Csarnok, неабияк покопавшись у виставлених на продаж потрібних і непотрібних речах минулих років і століть, ви обов’язково знайдете що-небудь цікаве і оригінальне, дихаюче старовиною і таємницею своєї історії. Вдалих вам покупок!


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла