Музей «Будинок терору»

Будівля, яка розташована по вулиці Андраші в Будапешті, «знаменита» тим, що в Другу Світову війну тут розміщувалося управління угорської фашистської організації. У післявоєнний період на цьому ж місці знаходилося управління секретної поліції в часи комуністичного режиму. Тому на питання “Куди з’їздити в Угорщині?” можна відповісти, що цей будинок є одним з обов’язкових для відвідування.

У грудні 2000 року з ініціативи «Товариства дослідження історії центральної та Східної Європи» було викуплена ця будівля, щоб заснувати музей, який би показав майбутнім поколінням два періоди терору в угорській історії.

За допомогою реконструкційних робіт будинок для музею було повністю відновлено. Внутрішнім дизайном займався архітектор Аттіла Ковач, а основний план реконструкції був створений архітекторами Кальманом Уйсасем і Яношем Шандором.

Хочеться відзначити, що під час проведення екскурсій по музею звучить музика, написана Яношем Ковачем.

Будівля після виконання реконструкції була перетворена в монумент, з цією метою музей обмежили чорною рамкою, яка виділяла його серед інших споруд по вулиці Андраші, підкреслюючи його історичне значення.

У атріумі музею розміщений радянський танк, а також велика стіна, де відображені жертви даної будівлі. Відвідувачам надається можливість побачити багато дивовижних експозицій, серед яких особливої ​​уваги заслуговують кімната, де показується життя в ГУЛАГу, експонати мистецтва пропаганди соціалізму, а також лабіринт, що складається з цеглин з сала.

В останньому відділі музею можна подивитися трихвилинне відео охоронця, що пояснює процес страти. Зали цього закладу розповідають відвідувачам про темні місця угорської історії.

Як відзначають багато відвідувачів музею, що негативна енергетика минулого зберігається до сьогоднішнього дня, навіваючи жах на туристів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла