У Будапешті закрили найстаріший парк розваг

У Будапешті закрився найстаріший в країні парк розваг (Budapesti Vidam Park). В останні два дні роботи його відвідали близько сімнадцяти тисяч осіб. Про це інформує угорське державне агентство МТІ. «О сьомій годині вечора в понеділок будапештський парк розваг остаточно закрив свої двері. З 1 жовтня його територія офіційно переходить до столичного зоопарку, який перетворить колишній парк розваг в сімейний розважальний комплекс », – йдеться в повідомленні прес-секретаря Vidam Park Zrt. Єви Арендаша. За її словами, прощання з 175-річним комплексом вдалося, весь вересень парк розваг бив рекорди за кількістю відвідувачів. У той же час, йдеться не про зникнення парку, а про його перекваліфікації.

Нові власники залишать працювати більшу частину існуючих атракціонів, які мають статус пам’яток, зокрема, дерев’яні американські гірки (1922 рік) і карусель (1906 рік), зазначила Арендаша. Повну реконструкцію планують завершити в 2017 році, але деяка частина оновленого парку стане доступною для гостей вже наступної весни. Серед них – дитячий зоопарк, територія з тваринами древніх угорців, а також казковий парк, повідомив генеральний директор нової компанії-власника Міклош Пержані.

Офіційно будапештський парк розваг був відкритий в 1950 році. Але атракціони на його території діяли вже з початку 18 століття. У 1997 році паркова карусель отримала нагороду культурної спадщини Європейського союзу (Europa Nostra). Рішення про закриття парку розваг було прийнято мерією Будапешта в 2012 році, враховуючи значне зменшення кількості відвідувачів в останні два десятиліть і загрозу банкрутства.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла