Фортеця Мамуре

Туреччина багата архітектурними пам’ятками , тут можна побачити прекрасні розкішні палаци , старовинні мечеті і , звичайно ж , багато фортифікаційних укріплень. Одним з добре збережених турецьких форпостів є фортеця Мамуре , яка практично протягом п’яти століть не змінює свого зовнішнього вигляду .

Фортеця розташована на східному березі Середземного моря , в семи кілометрах від Анамура . Мамуре своїм корінням йде в епоху античності , адже , як стверджують давні літописи , ці укріплення були закладені в період пізньої Римської імперії.

Не одних господарів бачила фортеця на своєму довгому віку , розташовувалися в ній гарнізони візантійців , кілікійських вірмен і навіть хрестоносців. Фортеця неодноразово перебудовувалася , особливо масштабні видозміни були проведені в 1221 сельджуками , тут з’явилося тридцять дев’ять веж , а також глибокий рів .

У чотирнадцятому столітті у фортеці була зведена мечеть , в п’ятнадцятому столітті її захоплюють османи , при цьому вони проводять чергову реконструкцію , після якої Мамуре майже не змінювала свій зовнішній вигляд до наших днів.

У вісімнадцятому сторіччі фортифікаційний комплекс втрачає своє стратегічне і оборонне значення , згодом фортеця використовується як караван-сарай. У минулому столітті на території фортеці знаходився військовий гарнізон , а головна вежа Мамуре тривалий час виконувала функції маяка.

На сьогоднішній день в укріплених спорудах Мамуре немає недоступних дверей або веж. Заплативши за вхід , туристи можуть відвідати всі її будівлі , а також фотографуватися на тлі стародавньої фортеці .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла