Футуристичний еко-табір в Швейцарських Альпах

Курорт Whitepod

Ви все ще думаєте, куди відправитися на зимові канікули в пошуках снігу? Курорт Whitepod – це високотехнологічний екологічний табір нового покоління в Швейцарських Альпах. Цей розкішний курорт складається з 15 оригінальних будиночків у формі голки і розташований на висоті в 1700 метрів над рівнем моря в селі Ліс Керніерс. Тут з’єднані воєдино традиційний і сучасний спосіб життя, разом з захоплюючим дух видом на покриті снігом швейцарські долини.

15 білих будиночків -голок в формі купола схожі на типові будинки з льоду і обігріваються невеликою дров’яною піччю. Вони зроблені з міцної цегли, тому можуть протистояти великим обсягам снігу. Кожна голка в цьому екологічному гірськолижному курорті прикрашена особливим чином. Усередині знаходяться зручні ліжка великого розміру, органічне постільна білизна і повністю обладнана ванна з душем, туалетом і зливом. Вода подається сюди з підземного джерела.

Курорт Whitepod і його 15 голок згруповані навколо основного дерев’яного гале, побудованого в 1800-х роках. Це величезний пам’ятник архітектури, де гості можуть розслабитися біля каміна, добре поїсти і поспілкуватися один з одним. Для відвідувачів також доступні послуги спа.

Розповімо також про те, які розваги чекають гостей цього гірськолижного курорту. Перш за все це 7 кілометрів лижних спусків і 3 приватних підйомника. Все тут побудовано на взаємоповазі між людиною і природою, використовується виключно відновлювальна енергія. Whitepod в Швейцарії пропонує туристам і мандрівникам безліч пригод, таких, як швидкісні спуски на лижах і сноуборді, подорожі на снігоступах і снігоходах, екскурсії на санях з собачими упряжками і безліч інших веселих способів проведення часу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла