Музей Волосся в Каппадокії

У світі існує безліч цікавих музеїв , але Музей Волосся , розташований в Каппадокії , вважається одним з найбільш незвичайних . У ньому завжди велика кількість відвідувачів.

Творцем цього унікального закладу, який є пам’яткою міста Аванос , є турецький гончар Чез Геліп , який заповнив приміщення, розташоване під його магазином глиняного посуду , зразками волосся багатьох жінок.

У цьому музеї локонами волосся різних жінок покрито практично все: стіни , стеля та інші всілякі поверхні. Ці невеликі пасма волосся залишали жінки , які відвідували це місце , тут присутні також і записані на листках паперу їх адреси.

Сам же музей створений понад тридцять років тому , причиною цьому послужило те , що кохана жінка Геліпа , залишаючи місто Аванос , залишила йому на згадку свій локон волосся.

З того часу багато жінок, які відвідували магазин кераміки , почувши цю історію , залишали частину волосся , а також свою адресу гончару . Так за кілька десятків років була зібрана солідна колекція , що складається з понад шістнадцять тисяч локонів волосся , залишених жінками з багатьох куточків нашої планети.

Деяких жінок , що залишили свої локони в Музеї Волосся , чекають приємні сюрпризи , тому що Чез Геліп два рази на рік за допомогою своїх клієнтів визначає десять кращих локонів волосся. Цим жінкам згодом пропонується безкоштовний тижневий відпочинок в чудесній Каппадокії .

Цим оригінальним способом художник віддячує жінкам , завдяки  яким він створив цей унікальний музей .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла