Троянський монастир: гордість Болгарії

Про розташований в горах Троянський монастир «Пресвятої Богородиці » знають в Болгарії від старого до малого , адже ця пам’ятка посідає третє місце не тільки за величиною , а й за значенням .

Про те , що монастир був створений ще в XVII столітті ігуменом Каллістратом , вдалося дізнатися завдяки письмовими джерелами , які дивом збереглися до наших днів. З XIX століття цей монастир являє собою центр писемності і освіти , а ось в наші дні – це пам’ятка культури з національним значенням.

Якщо вірити деяким переказам , то дуже давно Троянський монастир служив місцем проживання для монаха відлюдника і його учнів , яких одного разу відвідав один ієромонах , яким і була подарована копія чудотворної ікони із зображенням Божої Матері .

На жаль , первісний вигляд храму зберегти не вдалося , тому як він багаторазово руйнувався і піддавався спаленню , але як би там не було , йому вдалося зберегти віру людей у ​​те , що земля , на якій він стоїть , може творити чудеса , тому як володіє лікувальною енергією.

За час існування монастиря в його стінах побувало багато відомих особистостей , серед яких Тодор Жівков , Васіл Левскі , кімната якого сьогодні є частиною музейної експозиції монастиря. Бачили стіни монастиря і принца Фредеріка , престолонаслідника Данії , який отримав у подарунок від ігумена монастиря пляшку з лікувальними травами , приготовлену за старовинними рецептами.

Двері Троянського монастиря завжди привітно відкриті для всіх бажаючих , от тільки туристам сьогодні пропонуються не чернечі келії , а розкішні кімнати , які не поступаються навіть люксовим готелям.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла