Будапешт запрошує помилуватися квітучою вишнею

Будапешт запрошує помилуватися квітучою вишнею

У Будапешті відбудеться щорічний Фестиваль квітучої вишні – Sakura Festival. Він пройде в ботанічному саду Füvészkert, вік якого – понад 235 років. Фестиваль проводиться під патронажем посла Японії в Угорщині, який є почесним гостем заходу. Відвідувачі зможуть познайомитися з традиційним японським мистецтвом і культурою країни, побувати на виставках орігамі та каліграфії, спробувати справжній японський чай. Спеціальна програма підготовлена ​​для дітей.

Свято пройде у вихідні 6-7 і 13-14 квітня. Вартість вхідних квитків становить 700 форинтів (2,2 євро) для дорослих і 300 форинтів (1 євро) для дітей і пенсіонерів, сімейний квиток для двох дорослих і двох дітей обійдеться в 1700 форинтів (5,5 євро). Ботанічний сад відкритий з 9:00 до 17:00.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла