Єгипет планує побудувати нову столицю

Уряд Єгипту представив проект будівництва нової адміністративної столиці країни, розрахованої на 7 млн жителів. Передбачається, що в нове місто, назва якого ще не затверджено, будуть переведені парламент, міністерства. Там же буде побудований президентський палац. Вартість першої фази проекту оцінюється в $ 45 млрд. У його реалізації має намір взяти участь компанія-девелопер з ОАЕ.

Міністр житлового будівництва Єгипту Мустафа Мабдулі пояснив, що необхідність в новій столиці пов’язана з дуже швидко зростаючим населенням Каїра, що нині складоє близько 18 млн осіб. “Ідея побудувати нову столицю була викликана тим, що ми усвідомили, що населення Каїра за найближчі 40 років збільшиться вдвічі”, – сказав міністр. За його словами, містом з таким великим населенням стає важко керувати, і тому необхідно побудувати нову столицю.

М.Мабдулі заявив, що в новому місті буде багато паркових зон, а умови життя будуть набагато комфортніше, ніж в Каїрі. У майбутній столиці побудують готелі на 40 тис. номерів, 2 тис. шкіл, 18 лікарень, міжнародний аеропорт. Населенню буде де розважитися: згідно з планом в новій столиці відкриється парк атракціонів, площа якого буде в чотири рази більше, ніж у знаменитого парку “Діснейленд” в Каліфорнії. Влада планує, що нова столиця розташується на схід від Каїра . Точно місце будівництва ще не визначено.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла