Гора Синай

Гора Синай, звана також як гора Мойсея, гора Хорив, гора Тур, знаходиться в південній частині на Синайському півострові. Згідно з текстами Старого Завіту, на горі Синай був даний Господом Мойсею закон, який складається з десяти заповідей. На горі розташована каплиця Святої Трійці, яка була побудована ще в 4 столітті і де знаходиться камінь у вигляді плити з накресленим законом, даним самим Господом. Вона має назву скрижалі Завіту. Неподалік розташована мечеть, яка була побудована в 12 столітті. На даний момент обидві споруди закриті.

На вершині гори Синай також розташовані численні святині і шановані місця, які приваблюють тисячі прочан щорічно. Щоб дістатися туди, необхідно подолати 2285 метрів у висоту, підйом триває близько трьох годин. Є два шляхи сходження на гору. Одна дорога вважається більш короткої і важкою за рахунок крутості і виглядає у вигляді сходинок, вирубаних у скелі, які називаються Сходи Покаяння. Кількість ступенів – близько 3100, проходження по ній можливо тільки вдень. Друга дорога довша, її називають Верблюжа стежка, оскільки по ній можна проїхати частину шляху на верблюдах. Стежка всіяна палатками для відпочинку, де можна підкріпитися гарячими напоями, солодощами. Вважається, що останні сімсот кроків треба пройти пішки. По дорозі на вершину знаходяться два джерела – спочатку джерело Мойсея, яке ллється з гори, далі криниця Ілії, яка згадується в Старому Завіті.

Паломники почали здійснювати сходження на гору Синай ще в перші століття після зародження християнства. Однією з перших царствених осіб, що відвідали гору, стала імператриця Візантії – Олена, яка і повеліла закласти тут храм Неопалимої Купини. Ще одним, не менш відомим паломником, був пророк Мухаммед, який пообіцяв захист монастиря Святої Катерини, розміщеному біля підніжжя гори. Варто відзначити, що за весь час існування цей монастир не зазнавав нападів і руйнацій.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла