Лідер «Братів-мусульман» в Єгипті отримав довічний термін

Раніше Мухаммеду Бадіа загрожувала смертна кара. Такий же вердикт був винесений у відношенні ще 13 ісламістів.

Суд засудив лідера єгипетської угруповання «Брати-мусульмани» Мухаммеда Бадіа до довічного ув’язнення, повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на місцеве телебачення.

Раніше Бадіа двічі засуджували до смертної кари. 19 червня, після чергового смертного вироку, було оголошено, що остаточний вердикт буде винесено 3 або 6 серпня.

Лідер ісламістів, як і 684 його соратника, звинувачуються в організації масових заворушень у провінції Ель-Мінья, а також вбивствах, замахах на вбивства, нападі на поліцейську дільницю та інших злочинах. Смертний вирок винесено також ще 13 діячам організації. 21 травня 54 людини були засуджені до довічного ув’язнення.

 «Брати-мусульмани» стали правлячою партією за підсумками виборів 2011 року, які пішли за поваленням чинного глави держави Хосні Мубарака. Лідер руху Муххамед Мурсі став президентом в результаті виборів наступного року, проте 3 липня 2013 він був повалений. Це спровокувало масові протести по всій країні, які були придушені. Незабаром «Брати-мусульмани» були оголошені терористами і заборонені.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла